Vyberte si ideální stan pro svou akci od TENTino.cz

Akce konané pod širým nebem jsou velice oblíbené – zejména v letním období. Provází je romantická atmosféra, svit slunce, čerstvý vzduch a možnost volně se pohybovat po rozlehlém prostranství. Zejména svatby nebo oslavy pro děti jsou příležitostmi, pro které je zelená louka nebo zahrada stíněná ovocnými stromy zcela ideálním prostředím. Organizaci každé takové události však často provází stres organizátorů z toho, aby „vyšlo“ počasí a aby hosté měli dostatečný komfort a odcházeli jen s těmi nejlepšími pocity a zážitky. Co tedy s větrem, deštěm anebo úmorným horkem?

Možnost úkrytu

V každém případě to znamená, že pouhá zelená pastvina vám stačit nebude, musíte ji ještě opatřit nějakým přístřeším, které pojme předpokládaný počet hostů, případně také dostatečný počet stolů, židlí a jiného vybavení. Anebo celý taneční parket. Některé typy přístřešků mohou být sice estetické, ale už musí být funkční při opravdovém lijáku, silném větru anebo mohou propouštět část prudkého slunečního záření. Proto je ideálním řešením profesionální párty stan disponující kvalitní konstrukcí a pláštěm s potřebnými vlastnostmi. Mobilní, lehký a použitelný na každém povrchu…a kromě toho také stylový a s možností vybrat si vzhled podle vlastních potřeb – přesně takový byste měli hledat.

Stany na současném trhu

Stačí se podívat na internet a zavalí vás množství možností. Udělejte si důkladný průzkum a srovnání. Najdete velmi různorodé druhy stanů, doporučit však můžeme nůžkové párty stany, které naleznete již od menších rozměrů, například nůžkový stan 3 x 3 m profi, přes střední stany, třeba párty stan 4 x 4 m, až po velké, tj. párty stan 6 x 4 m. Podle velikosti své akce je můžete různě kombinovat a pořídit i více kusů pro různé účely. Takzvaná nůžková konstrukce je známá svou flexibilitou při skládání a rozkládání, ušetří tedy vaši energii i čas a případně i peníze za personál, který by vám v jiných případech musel pomáhat s instalací a přípravou.

Bez obav

Máte obavy z koupě stanu, pokud plánujete využití pouze jednorázově? Nemějte strach. Stan jistě dále rád využije někdo z vaší rodiny či známých, případně můžete stany půjčovat za poplatek a cena se vám brzy vrátí či jej můžete s nějakou menší slevou jako použitý i odprodat. O zboží tohoto druhu je dlouhodobý intenzivní zájem. Navíc, pokud si porovnáte investovanou částku s potenciálním pronájmem prostor či přístřešků, koupě se v každém případě vyplatí, kromě toho nemusíte řešit žádné problémy typu, že někdo omylem nějakou součást poškodí či znečistí. Do budoucna budete své oslavy plánovat již s tím, že potřebný prostor máte k dispozici, budete-li datum směřovat do období, kdy je počasí alespoň trochu příjemné pro pobyt venku – což je při správném oblečení po většinu roku.

Více informací k produktům na TENTino.cz.